Discovery Elektroonilised trummipulgad

Discovery Elektroonilised trummipulgad

22,00 

Õhku lüües toovad pulgad kuuldavale trummide, taldrikute jpm helisid! Trummipulgad töötavad liikumisanduri abil ja seega ei ole vaja neid lüüa vastu mingisugust pinda.

Laost otsas

Kirjeldus

Nende elektrooniliste trummipulkade abil saab algaja trummar enda kätt harjutada! Õhku lüües toovad pulgad kuuldavale trummide, taldrikute jpm helisid! Trummipulgad töötavad liikumisanduri abil ja seega ei ole vaja neid lüüa vastu mingisugust pinda. Piisab vaid pulkade õhul liigutamiseks, et luua vahvaid rütme. Heli kostub trummipulkade otstesse sisseehitatud väikestest kõlaritest. Mängides süttib ka trummipulga otsas väike LED tuli — see tagab tõeliselt vägeva etenduse!

Toode töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 14 x 37 x 5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088059755

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…