Discovery Puldiga juhitav Skorpion

Discovery Puldiga juhitav Skorpion

35,00 

Puldiga juhitav Skorpion on suurepärane mänguasi lapsele, keda huvitab loodus ja loomad. Skorpion siblib juhtmevaba puldi juhtimisel ringi täpselt nagu päris lülijalgne!

Laos

Kirjeldus

Puldiga juhitav Skorpion on suurepärane mänguasi lapsele, keda huvitab loodus ja loomad. Skorpion siblib juhtmevabalt puldilt saadud signaalide järgi ringi täpselt nagu päris lülijalgne! Mänguasi näeb välja realistlik ja elutruu. Selleks, et Skorpion pimedas helendaks, hoia seda veidi aega lambi lähedal või siis päikese käes.
Haara Skorpion ja pult ning asu kasvõi pimedas uutele seiklustele koos enda uue robot-sõbraga!

Toode töötab 6 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 32 x 18 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088056129

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…