Discovery Puldiga juhitav dinosaurus "T-Rex"

Discovery Puldiga juhitav dinosaurus “T-Rex”

38,00 

Discovery Puldiga juhitav dinosaurus “T-Rex”. Sinu juhtimisel sammub see eelajalooline olend mööda tuba ringi ja möirgab justkui oleks see päriselt elus!

Laos

Kirjeldus

See on kõige vägevam puldiga juhitav dinosaurus, mida sa eales näinud oled! Sinu juhtimisel sammub see eelajalooline olend mööda tuba ringi ja möirgab justkui oleks see päriselt elus! T-Rexi silmad helendavad tänu LED-tuledele. Dinosauruse esijäsemeid ja saba on võimalik liigutada. Haara juhtmevaba pult ja astu koos enda dinosaurusega vastu uutele seiklustele!

Toode töötab 3x AA (kuuluvad komplekti) ja 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 37 x 30 x 13 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088051995

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…