Discovery Puldiga juhitav Tarantel

Discovery Puldiga juhitav Tarantel

24,00 

Discovery Puldiga juhitav Tarantel. Puldiga juhitav tarantel on suurepärane mänguasi lapsele, keda huvitavad loomad ja putukad.

Laost otsas

Kirjeldus

Puldiga juhitav tarantel on suurepärane mänguasi lapsele, keda huvitavad loomad ja putukad. Tarantel siblib juhtmevabalt puldilt saadud signaalide järgi ringi nagu see oleks päriselt elus! Robot-putuka liigutused on kiired ja elutruud. Mänguasja muudavad veelgi põnevamaks selle LED-tuledega silmad.
Komplekt sisaldab ämblikku, pulti ja eestikeelset juhendit.

Tarantel töötab 3x AAA patareide jõul ja pult töötab 3x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 36 x 24 x 8 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088054736

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…