Discovery Mindblown Raketiheitja

Discovery Mindblown Raketiheitja

16,00 

Discovery Raketiheitja komplekti abil saad läbi viia eriti põneva keemiakatse, mille tulemusel võib sinu enda kokku pandud rakett lennata kuni 15 m kõrgusele.

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku üks vägev rakett ja saada see pilvedeni! Discovery Raketiheitja komplekti abil saad läbi viia eriti põneva keemiakatse, mille tulemusel võib sinu enda kokku pandud rakett lennata kuni 15 meetri kõrgusele. Katse vii soovitatavalt läbi õues, eemal puudest ja majadest. See on suurepärane võimalus käed-külge viisil füüsika ja keemia õppimiseks!
Toodet on võimalik kasutada korduvalt.
Komplekt sisaldab raketi detaile ja eestikeelset juhendit. Keemiakatse läbi viimiseks on lisaks juurde vaja äädikat ja söögisoodat, mis ei kuulu komplekti.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 26 x 30 x 8cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4894088051407

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…