4M Mulliteadus

4M Mulliteadus

14,00 

Miks on mullid värvilised?  Miks on mullid ümmargused? Miks mullipind venib?  Miks mullid lõhkevad? Kõike seda ja muudki mullidega seonduvat saad teada selle komplekti abil!

Laos

Kirjeldus

Miks on mullid värvilised?  Miks on mullid ümmargused? Miks mullipind venib?  Miks mullid lõhkevad? Väikesed mullid, suured mullid, põrkavad mullid, mullirida, purunematud mullid, mullid mullis…. Kõike seda ja muudki mullidega seonduvat saad teada selle komplekti abil!
Komplekt sisaldab:  mullikandik, plastrõngas, värviline lõng, püramiidraam, kuubikuraam, mullilahus, 2 suurt mullipulgapunni, huulik, tähekuju, ümar kuju, 2 paigaldatavat käepidet, 2 x suurt mulliraamipulka, 2 x pikka kõrt.
Mõningateks tegevusteks läheb veel vaja (kuid ei kuulu komplekti): tavalist paberit, kleeplinti, kääre, plakativärve, purki või anumat, mõõdukannu. Mullilahus kuulub komplekti. Siiski on vaja lisalahust, et läbi viia teatud trikke nagu megamull, mullikile või mulligeomeetria. Põhilahusena võid lihtsalt lahjendada nõudepesuvahendit.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 16 x 23 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156033512

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.