DJECO Kollaažid "Väike garderoob"

DJECO Kollaažid “Väike garderoob”

22,00 

DJECO Kollaažid “Väike garderoob” on kui paberist nukkude riietamise mäng uues kuues! Puidust figuurid, millele saab valida riietuse 45 kleepsu seast.

Laos

Kirjeldus

DJECO Kollaažid  “Väike garderoob” on kui klassikaline paberist nukkude riietamise mäng uues kuues! Nukkudeks on puidust valmistatud kasside figuurid, millele saab valida meelepärase riietuse üle 45 reljeefse riideesemekujulise kleepsu seast. Kleepsud on korduvkasutatavad lõpmatul arvul kordadel – nii saab kasside riietusi vahetada aina uuesti ja uuesti. Mängimise taustale on võimalik valida kaunis maastikupilt 3 joonistuse hulgast.
Komplekt sisaldab 3 puidust kassi figuuri (kõrgusega 11,5 cm), 3 lehte reljeefsete kleebistega, 3 papist taustapilti ja juhendit.

Sobib vanusele: 3-6
Pakendi mõõdud: 23 x 23 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900098596

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…