DJECO Lauamäng "Pin Pon! Tuletõrje"

DJECO Lauamäng “Pin Pon! Tuletõrje”

23,00 

Veereta täringut ja lao kaarte, et teha tuletõrjeauto jaoks tee vabaks! Tegemist on põneva koostöömänguga, mis õpetab lastele koos mängimist, võitmist ning kaotamist.

Laost otsas

Kirjeldus

Teade tulekahjust! Kas suudad aidata tuletõrjujatel maja juurde õigeaegselt kohale jõuda, et tulekahju kustutada ja maja päästa? Veereta täringut ja lao kaarte, et teha tuletõrjeauto jaoks tee vabaks! Tegemist on põneva koostöömänguga, mis õpetab lastele koos mängimist, võitmist ning kaotamist. Kaardid on valmistatud tugevast papist ja kaunistatud armsate illustratsioonidega.
Komplekti kuulub juhend, 12 teega kaarti, tuletõrjejaama kaart, maja kaart, 7 tulekahju märki, puidust täring ja tuletõrjeauto.

Sobib vanusele: 3-10
Pakendi mõõdud: 21 x 22 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900085718

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.