DJECO Loomekomplekt "Kaunid tegelased"

DJECO Loomekomplekt “Kaunid tegelased”

34,00 

Komplekt sisaldab laias valikus pärleid, pehmeid pallikesi, kleebitavaid silmi, litreid, karvatraati ja värvilisi kaarte. Lisaks sellele on kaasas ka 15 erinevat juhendit tegelaste meisterdamiseks.

Laos

Kirjeldus

Veeda lõbusalt aega meisterdades kauneid tegelasi ja figuure loomekomplekti kuuluvate vahendite abil! Komplekt sisaldab laias valikus pärleid, pehmeid pallikesi, kleebitavaid silmi, litreid, karvatraate ja värvilisi kaarte. Lisaks sellele on kaasas ka 15 erinevat juhendit tegelaste meisterdamiseks. Järgi juhendeid või lase enda loovusel lennata – tulemuseks on tõeliselt kaunid ja omapärased meisterdused! Kaunista valmistatud kunstiga enda tuba või kingi need sõbrale!

Sobib vanusele: 5-8
Pakendi mõõdud: 21 x 27 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900090156

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…