DJECO Maali ja kleebi "Lumesadu"

DJECO Maali ja kleebi “Lumesadu”

Original price was: 31,00 €.Current price is: 24,80 €.

DJECO Maali ja kleebi “Lumesadu”. DJECO komplekt Maali ja kleebi “Lumesadu” annab võimaluse luua meeleolukaid maale. Komplekti kuuluvad kaardid, millele saab musta ja valge guaššvärviga maalida võluva maastiku.

Laos

Kirjeldus

Komplekt Maali ja kleebi “Lumesadu” annab lapsele võimaluse luua meeleolukaid talviseid maale. Komplekti kuulub 4 kaarti, millele saab musta ja valge guaššvärviga maalida võluva maastiku. Seejärel saab maalid elule tuua vahvate värviliste kleepsudega. 4 kleepsulehel on palju toredaid kleebiseid, mis kujutavad lilli, loomasid ja taimi.
Komplekt sisaldab 4 kaarti, 4 kleebiselehte, 3 topsi, paletti musta ja valge guaššvärviga, 2 pintslit, pliiatsit ja švammi, kaitsev laudlina ja juhendit.

Sobib vanusele: 6-10
Pakendi mõõdud: 23 x 4 x 23 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900093492 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…