DJECO Tinyly nukumaja "Bluchka & Indie kodu"

DJECO Tinyly nukumaja “Bluchka & Indie kodu”

42,50 

DJECO Tinyly nukumaja “Bluchka & Indie kodu”. Tinyly sari toob sinuni unenäoliselt armsad figuurid ning nukumaja, mida saab põimida põnevatesse mängudesse.

Laos

Kirjeldus

Tinyly sari toob sinuni unenäoliselt armsad figuurid ning nukumaja, mida saab põimida põnevatesse mängudesse ja muinasjuttudesse. Kahekorruselise nukumaja värvikirev interjöör lausa kutsub mängima! Maja juurde kuuluvad Bluckha ja tema koerakese Indie kujud. Liikuvate detailidega Bluchka figuur kujutab külalislahket ja tegusat koduomanikku.
Komplektis on kohvrikeses nukumaja (mõõtudega 22 x 17 x 10 cm) ja Bluchka figuur (kõrgus 7,5 cm). Lisaks on kaasas koerake Indie ning nukumaja laud.

Sobib vanusele: 4–9
Pakendi mõõdud: 18 x 12 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900069527 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…