Doodle 'n' Dip Veejoonistuste komplekt

Doodle ‘n’ Dip Veejoonistuste komplekt

13,50 

Doodle ‘n’ Dip Veejoonistuste komplekt. Joonista ise vees hõljuvaid pilte Doodle ‘n’ Dip komplektiga! Veejoonistuste vildikad pakuvad rõõmu igale lapsele!

Laos

Kirjeldus

Joonista ise vees hõljuvaid pilte Doodle ‘n’ Dip komplektiga! Vahvate vees hõljuvate piltide tegemine on imelihtne – lihtsalt joonista pilt komplekti kuuluvale plastikust alusele ning seejärel aseta see ettevaatlikult veega täidetud anumasse. Joonistus tuleb aluse küljest lahti ja tõuseb veepinnale. Pildi enda nahale kandmiseks pane käsi pildi alla vette ning tõsta käsi aeglaselt üles. Joonistuse nahalt eemaldamiseks pese kätt vee ja seebiga. Veejoonistuste vildikad pakuvad rõõmu igale kunstihuvilisele lapsele!
Komplekt sisaldab 8 erinevat värvi veevildikat, 1 pildialust ja juhendit. Vildikad on nahale ohutud ja see ei määri. Ei ummista kanalisatsiooni.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 20 x 3,5 x 20 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 813974024664

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.