Droon "Syma X5UC"

Droon “Syma X5UC”

78,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Droon Syma X5UC on lihtsastijuhitav ja kvaliteetne. See droon on äärmiselt stabiilne tänu sisseehitatud 6 teljega stabilisaatorile. Drooni õhku tõusmiseks või maandamiseks tuleb teha vaid üks nupuvajutus. Lisaks on droonil olemas hõljumisfunktsioon ja võimalus teha 360-kraadiseid pöördeid. Tänu komplekti kuuluvale HD kaamerale on võimalik teha vägevaid maastikupilte ja -videoid lihtsa nupuvajutusega. Jäädvustatud videod ja pildid salvestatakse kaamera SD-kaardile, millelt on võimalik need hiljem komplekti kuuluva USB juhtme abil teistesse seadmetesse laadida. Lisaks on droonil ka värvilised LED tuled – nii võib drooni isegi pimedas muretult kasutada.
Komplekt sisaldab detailset eestikeelset juhendit.

Drooni mõõtmed: 32 x 32 x 7 cm

Drooni pult töötab 4x AA patareide jõul (ei kuulu kompleti).
Ohutusteave patareide kohta:  Ära kasuta korduvlaaditavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 12+
Pakendi mõõdud: 23 x 42 x 10 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 6946702902348

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.