Droon "Syma X5UC"

Droon “Syma X5UC”

75,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Syma X5UC nelja kanaliga droon, millel on HD kaamera ja erinevad lennufunktsioonid. Selle drooniga saab salvestada videosid ja teha pilte, mis salvestuvad 4GB SD kaardile (sisaldub pakendis). Droon on kergesti juhitav ning hoiab tänu baromeetrile lennu ajal hästi kõrgust. Droonil on nupp nii õhkutõusmiseks kui maandumiseks, mis muudavad protsessi sujuvamaks.
Droonil on HD kaamera, salvestab videosid ja pilte, baromeetri režiim, töötab 2.4G sagedusel, gürostabiliseerumise tehnoloogia, 4GB SD kaart, USB kaabel, 70-meetriline juhtimispiirkond, taaslaetav patarei koos juhtimiskaabliga, 130-minutiline laadimisaeg, 7-minutiline lennuaeg. Droon vajab töötamiseks 4 x AA patareid.

Sobib vanusele: 12+
Drooni mõõdud: 32 x 18 cm.
Pakendi mõõdud: 44 x 27 x 7.5 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 12-aastastele lastele.

Tootekood: 5038728130995

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…