Elektroonikakomplekt "Autod ja paadid"

Elektroonikakomplekt “Autod ja paadid”

38,00 

Elektroonikakomplekt Autod ja paadid on elektroonikakomplekt lastele, mille abil saab õppida vooluringe nii kodus kui ka koolis.

Laost otsas

Kirjeldus

Komplekt „Autod ja paadid 2“ kuulub Cambridge BrainBox uuendatud elektriliste ja elektrooniliste komplektide sarja. Need võimaldavad lastele õhinapõhist õpet ja tundidepikkust lusti.

Kõik Cambridge BrainBox tooted on hõlpsasti kokkupandavad. Kõik osad klõpsatakse klemmidega omavahel kokku. Tehtud vead saab parandada sekunditega, kaotamata tegutsemishuvi. Kõik osad on tähistatud värvide ja numbritega, nii et detaile on väga lihtne rühmitada ja komplekt sobib igale võimekuse tasemele. Igal detailil on karbis oma pesa, mistõttu on kohe näha, kui mõni osa on puudu.

Kasutusjuhendist leiate õpetajale ja lapsevanemale mõeldud teabe ning disaini ja tehnoloogia õppekava töölehed (osa 6D) koos paljude teiste katsetega, mis on välja töötatud elektri- ja elektroonikaalaste teadmiste kontrollimiseks ja täiendamiseks.

Toode töötab 2 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060064380420

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.