Science MAD! Keemiakomplekt 80 katset

Science MAD! Keemiakomplekt 80 katset

39,00 

Keemiatunni kõige põnevam osa on kahtlemata katsetamine. Nüüd ei pea sa enam järgmist tundi 📖 ootama, vaid saad põnevaid keemiakatseid ka kodus järele proovida. 🧪 Komplekt, mis sisaldab 80 erineva raskusastmega katset, on ideaalne sissejuhatus põnevasse keemia maailma. 🤩👀
👨‍🔬 Alustav keemik saab läbi katsete tuttavaks erinevate kemikaalidega ja õpib eksperimentide käigus katsevahendeid ohutult kasutama. ⚠️

Laos

Kirjeldus

Komplekti kuuluvate kvaliteetsete katsevahendite abil on võimalik läbi viia üle 80 erineva keemia katse. Katsete õnnestumiseks on vajalikud koduses majapidamises leiduvad abivahendid ning kaubandusest ja apteegist leida nimekirjas märgitud toiduained ja muud kodus puuduvad tooted (nimekiri lisatud pildina).  Keemiakomplekti abil on võimalik noorel teadlasel saada sissejuhatus põnevasse keemia valdkonda ning õppida palju uut. Lisaks on võimalik õppida kemikaale ja laboriseadmeid ohutult kasutama.
Komplekt sisaldab detailset juhendit, millest leiate juhised eksperimentide ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks, ohutusnõuanded ning selgitused katse tulemuste kohta. Juhendi alguses on lihtsamad katsed, kuid mida edasi, seda keerulisemaks ja põnevamaks läheb!

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 30 x 39 x 7 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele. 

Tootekood: 5060062144659

Arvamused

  1. Kairi

    Karbile võiks juurde olla lisatud nimekiri kemikaalidest, mis katsete tegemiseks tuleks juurde soetada – näiteks piiritus, vesiniülihapend jne. Tekitab pettumust, kui oled lapsega planeerinud katseid tegema hakata ja siis pead ükshaaval katsed ära jätma, sest kõiki komponente pole kohe võtta. Seda enam, et katsed on seeriatena, st eelmises katses valmistatut ,läheb järgmise katse puhul vaja. Muidu komplekt, veetsime lastega huvitavalt ja lõbusalt aega.

    • AHHAA Teaduspood

      Täname tagasiside eest! Lisasime vajaminevate abivahendite nimekirja pildina toote juurde.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…