GelliPlay Kausitarretis punane

GelliPlay Kausitarretis punane

5,00 

GelliPlay Kausitarretis punane. Raputa vette natuke geelipulbrit kotist, mille peale on kirjutatud STEP 1.  Sega  vett käega. Vala pulbrit vähehaaval juurde, geelimassi pidevalt segades.

Laos

Kirjeldus

Vala kaussi 1 liiter sooja vett. Raputa vette natuke geelipulbrit kotist, mille peale on kirjutatud STEP 1.  Sega  vett käega. Vala pulbrit vähehaaval juurde, geelimassi pidevalt segades. Geel aina paisub ja paisub ja paisub. Kui oled geeliga mängimise lõpetanud, raputa geeli hulka topelt kogus pulbrit kotist STEP 2. Geel muutub taas veeks. Nüüd saad selle kraanikausist alla valada. Kuigi GellyPlay geeliga mängimine on ohutu, katseta seda väikese kogusega oma nahal. Kui geel satub silma, pese silma voolava külma vee all umbes 10 minutit. Probleemi jätkumisel pöördu arsti poole.

Pakendi mõõdud: 20 x 6.5 x 5 cm.
Hoiatus! Toodet võivad kasutada ainult üle 3-aastased lapsed täiskasvanute järelevalve all. Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 813974020130

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.