GelliBaff Vannitarretis roosa

GelliBaff Vannitarretis roosa

9,50 

Gelli Baff Vannigeel roosa. Soovitame kasutada keskmises vannis umbes poole vannijagu vett, et konsistents oleks perfektne.

Laos

Kirjeldus

Vannitarretis muuudab vanniskäigu unustamatuks mänguliseks kogemuseks! Tarretise valmistamine on imelihtne: lihtsalt täida vann juhendis märgitud koguse sooja veega, tühjenda esimese paki sisu (värviline) veepinnale ja sega paar minutit käega. Suur kogus erksavärvilist mõnusat tarretist on peagi valmis! Kui lapsed on mängimisest tüdinenud, lisa vanni teise paki sisu (valge), mis lahustab tarretise. Sega jälle vanni sisu ning lõpuks eemalda kork ja lase kõigel koos veega lihtsalt minema voolata.
Pakis on 150 grammi tarretise pulbrit ja 150 grammi lahustavat pulbrit. Ühest pakist saab valmistada 20–40 liitrit tarretist. Tarretis on nahale ohutu ja see ei määri. Ei ummista kanalisatsiooni. Valmistatud loodussõbralikest biolagunevatest koostisosadest. Lihtne kõrvaldada.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 13 x 20 x 3,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 813974020031

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.