GelliPlay Kausitarretis sädelev oranž

GelliPlay Kausitarretis sädelev oranž

5,00 

Laos

Kirjeldus

Kausitarretis pakub lastele unustamatu mängulise kogemuse! Tarretise valmistamine on imelihtne: lihtsalt täida kauss juhendis märgitud koguse sooja veega, tühjenda paki sisu veepinnale ja sega paar minutit käega. Suur kogus erksavärvilist mõnusat tarretist on peagi valmis! Kui lapsed on mängimisest tüdinenud, lisage tarretisele vett, et seda lahustada. Tarretise võib kõrvaldada kanalisatsiooni.
Pakis on 50 grammi tarretise valmistamise pulbrit. Ühest pakist saab valmistada kuni 10 liitrit tarretist. Kausitarretis on nahale ohutu ja see ei määri. Ei ummista kanalisatsiooni. Valmistatud loodussõbralikest biolagunevatest koostisosadest.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 6,5 x 20 x 3,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 813974021656

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.