Geoodi purustamine

Geoodi purustamine

4,50 

Geoodi purustamine. Aseta riidetükk (või mõni muu kaitsevahend) avamata kivikoti peale ja löö kivike haamriga katki. Täiskasvanu abi ja järelevalve on soovitav!

Laos

Kirjeldus

Aseta riidetükk (või mõni muu kaitsevahend) avamata kivikoti peale ja löö kivike haamriga katki. Täiskasvanu abi ja järelevalve on soovitav! Ka kaitseprillide kasutamine on väga soovitatav, kuna geoodi purunemisel võivad tükid tabada nägu/silmi. Lisaks ole purunenud geoodi kätte võttes esialgu ettevaatlik, servad võivad olla teravad!

  • Nimetus “geood” tuleb kreeka keelest ja tähendab “Maa sarnane”. Nimetus on sobiv, kuna paljud geoodid on ümmargused ja meenutavad väikeseid planeete.
  • Maailma suurim geood on u 11 meetrise läbimõõduga ja koosneb enamasti sinisest kristallist. See geood asub Erie järve ääres Ohio osariigis USAs.
  • Geoodid tekivad siis, kui vesi siseneb, aurustub ja paigutab selle juures mineraale pidevat ümber. Mineraalid kogunevad ja täidavad kivimi fantastiliste kristallidega, mida sa saad nüüd imetleda.
  • Kõige tuntumad ja otsitavamad geoodid on need, mis on tekkinud vulkaanilisel teel.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 15 x 11 x 7 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156039255

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.