Spinneriga pastakas

Spinneriga pastakas

2,50 

See pastakas on ühtlasi ka vahva vilkuvate tuledega spinner! Kui tüdined kirjutamisest, saad pastakat keerutades stressi leevendada.

Laos

Kirjeldus

See pastakas on ühtlasi ka vahva vilkuvate tuledega spinner! Kui tüdined kirjutamisest, saad pastakat keerutades stressi leevendada või toredat LED-tulede vilkumist jälgida. Suurepärane kirjutusvahend igasse pinalisse!

Toode töötab 3x AG3 patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 16.5 x 7 x 2 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

NB! Palun märkige värv ostu lõpetamisel kommentaari kasti. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: 4029811452743 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.