Allahindlus!

Peo planeerimise komplekt “Haldjapidu”

Tere tulemast meie haldjapeole! Kohe sisened maagilisse maailma, mille oled ISE loonud! Haldjad on sõbralikud ringirabelevad tegelased, kes on alati valmis sind aitama unistuste pidu korraldada.

Muidugi pead Haldjapeo korraldamisel pidu korralikult ette planeerima. Kaasa planeerimisse terve perekond! Määra igaühele ülesanne, nagu näiteks õhupallide puhumine või küpsetamine. Tavaliselt on parem korraldada pidu nädalavahetusel, sest siis ei kattu see koolipäevadega. See annab ka rohkem aega valmistumiseks ja koristamiseks. Enne lõpliku kuupäeva kindlaksmääramist küsi oma sõpradelt, millal nad tulla saaks. Komplekti kuulub 8 kutsekaarti ja ümbrikušablooni. Saada kutsed välja vähemalt 2 nädalat enne peo algust. Palu RSVP-d (vastust) 1 nädal enne pidu.

Komplekt sisaldab: 20- leheküljeline peoplaneerimise juhis, 8 haldjatiiba, 8 haldjate võlukepikest (tähekujulised võlukepiotsad ja kõrred), 8 laserkleepsu, 8 kutsekaarti, 8 tänukaarti, 8 pabertiaarat, 3 küpsiselõikurit, 1 „Kinnita haldjale tiivad“ mängu plakat,  30 eelnevalt välja lõigatud lille maagilisteks lilletrikkideks, 1 mõtete lugemise trikikaart, hõbedane elastne nöör, kahepoolsed kleeplindid. Mõningad materjalid ja haldjate toiduretseptides soovitatud koostisosad ei kuulu komplekti.

Komplekt sobib suurepäraselt haldjateemalise sünnipäevapeo korraldamiseks.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Toodetud Hiinas.

29,80  17,88 

Laos