HexBug Battle lahingurobot "Ämblik 2.0"

HexBug Battle lahingurobot “Ämblik 2.0”

35,00 

HexBug puldiga juhitavad lahingurobotid sobivad suurepäraselt kodus ise vägevate robolahingute pidamiseks. Kuue jalaga elutruu ämblik sibab ringi, liigub osavalt ümber takistuste ja keerab end 360 kraadi.

Laost otsas

Kirjeldus

HexBug puldiga juhitavad lahingurobotid sobivad suurepäraselt kodus ise vägevate robolahingute pidamiseks. Kuue jalaga elutruu ämblik sibab ringi, liigub osavalt ümber takistuste ja keerab end 360 kraadi. Vajutades puldil olevat ründamise nuppu õigel hetkel alistad enda vastase. Vali enda lemmikrobot, juhi seda osavalt ja hävita vastane!
Robotid on puldiga juhitavad kuni kahe meetri kauguselt. Puldil on neli erinevat kanalit, mis võimaldab korraga mängida koos nelja erineva lahingu-ämblikuga.

Patareid kuuluvad komplekti.
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 10 x 13 x 11 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige värvi valik (punane või sinine) kommentaari lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle teise värviga.

Tootekood: 807648050622

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.