HexBug BattleBots võitlusareen ja kaks robotit

HexBug BattleBots võitlusareen ja kaks robotit

118,00 

HexBug BattleBots võitlusareen ja kaks robotit. Ideaalne areen maailma kõige hävituslikumate masinate kogunemiseks. Pea ise kodusel areenil maha vägevaid robolahinguid!

Laost otsas

Kirjeldus

Ideaalne areen maailma kõige hävituslikumate masinate kogunemiseks. Pea ise kodusel areenil maha vägevaid robolahinguid!
HEXBUGi robotsõdade areeni komplekti kuuluvad neli nurgadetaili, omavahel ühilduvad seinajupid, plastpaneelid ja kaks puldiga juhitavat lahingurobotit Tombstone ja Witch Doctor.
Robotid on puldiga juhitavad kuni kahe meetri kauguselt.

Patareid kuuluvad komplekti.
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 26 x 51 x 9 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648051285

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…