HexBug BattleBots Rivaalid 5.0

HexBug BattleBots Rivaalid 5.0

68,00 

HexBug BattleBots Rivaalid 5.0. HexBug BattleBots puldiga juhitavad robotrivaalid sobivad suurepäraselt kodus ise vägevate robolahingute pidamiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

HexBug BattleBots puldiga juhitavad robotrivaalid sobivad suurepäraselt kodus ise vägevate robolahingute pidamiseks. Komplekti kuulub kaks omanäolist lahingurobotit – DUCK! ja Rotator. Vali enda lemmikrobot, juhi seda osavalt ja hävita vastane!
Robotid on puldiga juhitavad kuni kahe meetri kauguselt. Korraga on võimalik lahingusse astuda kuni neljal robotil.
HexBug BattleBotsi võitlejad vastavad CPSIA standarditele.

Komplekti kuulub kaks robotit ja vajalikud patareid.
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 25 x 25 x 10 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648069846

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.