HexBug Draakon puldiga juhitav

HexBug Draakon puldiga juhitav

34,00 

HexBug Draakon puldiga juhitav. See müütiline robot on võimeline roomama üle igasuguste pindade, sirutama oma vägevat saba ja sülgama LED tuld!

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Juhi puldi abil ise selle hirmuäratava robotdraakoni igat sammu! See müütiline robot on võimeline roomama üle igasuguste pindade, sirutama oma vägevat saba ja sülgama LED tuld!

Draakon töötab patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 10 x 23 x 10 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige soovitud toote värv (punane/must/roheline) ostu lõpetamisel märkuste lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle teise värviga. 

Tootekood: 807648068474

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.