HexBug Kassi mänguasi Robothiir

HexBug Kassi mänguasi Robothiir

12,00 

HexBug Kassi mänguasi Robothiir. See nutikas mänguhiir teeb sisse lülitatuna realistlikke juhuslikke liigutusi, püüdes oma tagaajaja eest põgeneda.

Laost otsas

Kirjeldus

Suurepärane mänguasi aktiivsele kassile. See nutikas mänguhiir teeb sisse lülitatuna realistlikke juhuslikke liigutusi, püüdes oma tagaajaja eest põgeneda. Mänguasi liigub ringi ja seisatab just nagu päris hiir, suudab esemetest mööda põigata, nurgast väljapääsu leida ja selili olles tagasi jalgadele pöörata.

Patareid kuuluvad komplekti.
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 15.5 x 9.5 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648030310

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…