HexBug Kassi mänguasi Tuvi

HexBug Kassi mänguasi Tuvi

22,00 

Kassi mänguasi saadab välja valguskiire, mida kassid armastavad taga ajada. Mänguasi pöörab ennast kiiresti ja automaatselt 360 kraadi ja sellel on 3 režiimi.

Laos

Kirjeldus

See tegus tuvi saadab endast välja heleda valguskiire, mida kassid armastavad taga ajada. Mänguasi pöörab ennast kiiresti ja automaatselt 360 kraadi, et kassil kunagi igav ei hakkaks. Laseri ringi liikumise kiiruse saab ise valida – tootel on kolm erineva kiirusega režiimi. Sinu lemmiku parim meelelahutus on vaid nupuvajutuse kaugusel!
Kassid kiidavad – tagaajamist, müramist ja mängimist jagub tundideks!

Toode töötab 3x AAA patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 6 x 12 x 9 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648065886

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…