HexBug MoBots käsilane "Fetch"

HexBug MoBots käsilane “Fetch”

44,00 

HexBug MoBots robotist saab sinu puldiga juhitav käsilane! Roboti saad panna rääkima ja liikuma täpselt enda meele järgi.

Laost otsas

Kirjeldus

Väiksest ustavast HexBug MoBots robotist saab sinu puldiga juhitav käsilane! Roboti saad panna rääkima ja liikuma täpselt enda meele järgi. Fetchil on 4 LED-tulest tehtud silm, millega ta kavalalt ringi piilub.
Tegelast on võimalik puldiga juhtides saata pea igale poole – selle robustsed rattad viivad ta üle ka ebatasastest pindadest. Robot saab ennast pöörata 360 kraadi. Kui soovid Fetchi rääkima panna, salvesta sisse ehitatud kõlari abil sõnum ja töötle heli endale meelepäraselt. Nüüd kordab robot nupule vajutades sinu sõnumit. Fetchi komplekti kuulub korv, mille abil saab väiksemaid esemeid kaasas kanda. Puldil vastavale nupule vajutades haarab tegelane korvi või laseb selle lahti. Kui asetad Fetchi mõne teise MoBots käsilase kõrvale, hakkavad nad omavahel salajases robotite keeles suhtlema.
Haara pult ja astu vastu uutele seiklustele koos enda uue MoBots käsilasega!

Toode töötab 3 x AAA ja 2x LR44 patareide jõul (kuulvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 25 x 21 x 11 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige värvi valik (sinine, roheline või oranž) kommentaari lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: 807648068467

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.