HexBug MoBots käsilane MiMix

HexBug MoBots käsilane MiMix

16,00 

HexBug MoBots robotist saab sinu jutukas käsilane! Robot kordab sinu öeldut. MiMix MoBotsil on LED-tuledega nägu.

Laos

Kirjeldus

Väiksest ustavast HexBug MoBots robotist saab sinu jutukas käsilane! Robot kordab sinu öeldut. MiMix MoBotsil on LED-tuledega nägu, mis särab vahvalt, kui roboti sisse lülitad.
Kui soovid MiMixi rääkima panna, salvesta sisse ehitatud kõlari abil sõnum ja töötle heli endale meelepäraselt. Nüüd kordab robot nupule vajutades sinu sõnumit. Roboti väiksed käed ja jalad liiguvad ja seega saad ta panna seisma täpselt sellisesse asendisse nagu sulle meeldib. Kui asetad MiMixi mõne teise MoBots käsilase kõrvale, hakkavad nad omavahel salajases robotite keeles suhtlema.
Haara pult ja astu vastu uutele seiklustele koos enda uue MoBots käsilasega!

Toode töötab 3 x AAA ja 2x LR44 patareide jõul (kuulvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 18 x 12 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige värvi valik (sinine, roheline või oranž) kommentaari lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: 807648068443

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…