HexBug MoBots käsilane Ramblez

HexBug MoBots käsilane Ramblez

22,00 

HexBug MoBots robotist saab sinu puldiga juhitav käsilane! Robot kordab sinu öeldut ja selle saab panna liikuma täpselt enda meele järgi.

Laos

Kirjeldus

Väiksest ustavast HexBug MoBots robotist saab sinu puldiga juhitav käsilane! Robot kordab sinu öeldut ja teda saab panna liikuma täpselt enda meele järgi. Ramblez MoBotsil on LED-tuledega nägu, mis särab vahvalt, kui roboti sisse lülitad.
Väledalt vuravat tegelast on võimalik puldiga juhtides saata igas suunas. Kui soovid Ramblezit rääkima panna, salvesta sisse ehitatud kõlari abil sõnum ja töötle heli endale meelepäraselt. Nüüd kordab robot nupule vajutades sinu sõnumit. Ramblez oskab ka tantsida! Lihtsalt plaksuta tegelase kõrval kaks korda ja ta hakkab kohe lõbusalt keerutama. Roboti väiksed käed saad panna täpselt sellisesse asendisse, nagu sulle meeldib. Kui asetad Ramblezi mõne teise MoBots käsilase kõrvale, hakkavad nad omavahel salajases robotite keeles suhtlema.
Haara pult ja astu vastu uutele seiklustele koos enda uue MoBots käsilasega!

Toode töötab 3 x AAA ja 2x LR44 patareide jõul (kuulvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 22 x 12 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige värvi valik (sinine, roheline või oranž) kommentaari lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: 807648068450

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…