HexBug Nano 5 putukat

HexBug Nano 5 putukat

28,00 

Komplekt sisaldab nelja Nano putukat ja ühte Nano Flash putukat. Need pisikesed mikrorobotilised olendid käituvad nagu päris putukad! Nano putukad liiguvad vibratsiooni abil ja need oskavad teel oleva objektiga kokku puutudes suunda vahetada.

Laos

Kirjeldus

Lisa enda HexBug Nano kollektsiooni viis erinevat värvi robot-putukat! Komplekt sisaldab nelja Nano putukat ja ühte Nano Flash putukat. Need pisikesed mikrorobotilised olendid käituvad nagu päris putukad! HexBug Nanod liiguvad vibratsiooni abil ja need oskavad teel oleva objektiga kokku puutudes suunda vahetada. Nii navigeerivad need ka kõige keerukamates labürintides! HexBug Nano Flash putukas on originaalsest Nano putukast kaks korda kiirem ja selle küljes on efektsed värvilised tuled! Pisikesed robot-putukad pakuvad seikluslikku mängurõõmu tundideks!

Nano Flash putukas töötab patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Tähelepanu! Toode saadetakse juhusliku valiku alusel!

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 16 x 2 x 17 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648069839

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.