HexBug Kassi mänguasi Nano

HexBug Kassi mänguasi Nano

7,50 

Kassi mänguasi HexBug Nano mikrorobotilise putuka näol. Sinu lemmiku parim meelelahutus on vaid nupuvajutuse kaugusel! Kassid kiidavad – tagaajamist, müramist ja mängimist jagub tundideks!

Laost otsas

Kirjeldus

Välkkiired ja realistlikud HexBug Nano robot-putukad kassi mänguasja kujul. Need mikrorobotilised olendid käituvad nagu päris putukad! HexBug Nanod liiguvad vibratsiooni abil ja need oskavad teel oleva objektiga kokku puutudes suunda vahetada. Robotilise putuka küljes on pilkupüüdev suletutt, mis haarab iga kassi tähelepanu. Sinu lemmiku parim meelelahutus on vaid nupuvajutuse kaugusel!
Kassid kiidavad – tagaajamist, müramist ja mängimist jagub tundideks!

Toode töötab LR44 patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 11 x 16 x 3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tähelepanu! Toote värvi saadame juhusliku valiku alusel!

Tootekood: 807648030303

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.