Hexbug Nano pimedas helendav

Hexbug Nano pimedas helendav

6,50 

Hexbug Nano pimedas helendav. HexBug Nano on väike, kollektsioneeritav mikrorobotiline olend. Robotil on 12 fikseeritud jalga, mille abil navigeerib see läbi ka kõige keerukamad labürindid.

Laost otsas

Kirjeldus

HexBug Nano on väike, kollektsioneeritav mikrorobotiline olend. Robotil on 12 fikseeritud jalga, mille abil navigeerib see läbi ka kõige keerukamad labürindid. Teel oleva objektiga kokkupuutel vahetab putukas suunda.

Putukas töötab patarei jõul (kuulub komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 15 x 8 x 2 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648024463

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.