HexBug Nano V2 Vaatlustorn

HexBug Nano V2 Vaatlustorn

34,00 

Laos

Kirjeldus

Pane kokku 51-st detailist koosnev HexBug Nano V2 Vaatlustorn ja imesta, kuidas HexBug putukad läbi torude ronida suudavad! Kasuta loovust ja pane detailid kokku nii, kuidas Sulle endale meeldib, et luua omapärane mänguväli!

Nano V2 putukas oskab ronida vertikaalselt, horisontaalselt, ümber nurga, läbi torude ning üles igast Nano V2 mängukomplektist. Lisaks oskab putukas keerata selili olekust ise tagasi jalgadele.

Komplekti  kuulub Nano V2 putukas ja vaatlustorni detailid. Putukas töötab patarei jõul (kuulub komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 33 x 39 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648029109

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.