HexBug Ring Racer

HexBug Ring Racer

34,00 

HexBug Ring Racer robot on võimeline tegema 360-kraadiseid pöördeid, järske manöövreid ja lõputult vahvaid trikke ning ei kuku kunagi ümber.

Laost otsas

Kirjeldus

Ring Racer on HexBugi üks kõige väledamatest puldiga juhitavatest robotitest. Robot on võimeline tegema 360-kraadiseid pöördeid, järske manöövreid ja lõputult vahvaid trikke. Tänu enda ainulaadsele ehitusele suudab Ring Racer igas olukorras hoiduda ümberkukkumisest. Vajuta nuppu, et seadistada robot endale sobivale kiirusele ja sõida kas tavakiirusel või turborežiimis! Õpi tegema vägevaid trikke ning avalda muljet enda sõpradele ja lähedastele!
Robot on puldiga juhitav kuni kahe meetri kauguselt.
Toode on taaslaetav komplekti kuuluva USB-juhtme abil.

Patareid kuuluvad komplekti.
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 14 x 11 x 9.5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige värvi valik (punane, oranž või roheline) kommentaari lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: 807648057669

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.