HexBug Ring Racer Trikirada

HexBug Ring Racer Trikirada

54,00 

HexBug Ring Racer Trikirada. Robot on võimeline tegema 360-kraadiseid pöördeid, järske manöövreid ja lõputult vahvaid trikke.

Laos

Kirjeldus

Pane ise kokku neljast osast koosnev trikirada ja kihuta tegema vägevaid manöövreid! Ring Racer on HexBugi üks kõige väledamatest puldiga juhitavatest robotitest. Robot on võimeline tegema 360-kraadiseid pöördeid, järske manöövreid ja lõputult vahvaid trikke. Tänu enda ainulaadsele ehitusele suudab Ring Racer igas olukorras hoiduda ümberkukkumisest. Vajuta nuppu, et seadistada robot endale sobivale kiirusele ja sõida kas tavakiirusel. Õpi rajal tegema vägevaid trikke ning avalda muljet enda sõpradele ja lähedastele!
Robot on puldiga juhitav kuni kahe meetri kauguselt.
Toode on taaslaetav komplekti kuuluva USB-juhtme abil.

Patareid kuuluvad komplekti.
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 46 x 25 x 10 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648059816

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.