HexBug Lahingurõngas

HexBug Lahingurõngas

28,00 

Puhasta

Kirjeldus

Lahingurõngas veereb võitlusesse ühe kõige väledama võitlejana lahinguväljal. Selle ainulaadne nurga all olev ülesehitus aitab ära hoida ümberkukkumist, kui see teravaid pöördeid teeb, mistõttu saad välkkiirelt kihutada kallutatult vastaseid piirama!

  • Võitleb valgusimpulsside toel
  • Tegutseb kahe meetri raadiuses
  • Kaasas on 1 IR Battle Ring Racer rallikas

See toode sisaldab nööppatareid. See võib alla neelamisel põhjustada kahe tunni jooksul sisemisi keemilisi põletusi, mis põhjustavad surma. Neid ei tohi panna ninna ega suhu! Kui arvad, et patarei on alla neelatud või muul moel kehasse sattunud, siis tuleb koheselt otsida arstiabi. Sel juhul ära kutsu esile oksendamist ega lase lapsel juua ega süüa kuni röntgen on selgeks teinud, kus patarei asub. Kasutatud patareid teisalda koheselt. Hoia uued ja vanad patareid laste käeulatusest eemal.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 11 x 9 x 14 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: - ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.