HexBug Sipelgas puldiga juhitav

HexBug Sipelgas puldiga juhitav

HexBug Sipelgas puldiga juhitav. Ülikiire sipelgas, mille liikumise juhtimiseks on kahe infrapunakanaliga kaugjuhtimispult.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Ülikiire sipelgas, mille liikumise juhtimiseks on kahe infrapunakanaliga kaugjuhtimispult. Puldi vasak nupp juhib sipelga vasakut poolt, parem nupp paremat. Puldi ja sipelga vahel ühenduse loomiseks vajuta nuppu sipelga seljal. Saad mängida koos sõbraga, kui seadistate oma sipelgad erinevatele sagedustele.

Patareid kuuluvad komplekti.
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 11 x 13 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: -

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.