HexBug Titaanide võitlus

HexBug Titaanide võitlus

65,00 

HexBug Titaanide võitlus. Pea kodus maha vägevaid titaanide lahinguid! Vali enda sõdalasele kõige parem varustus ja juhi ta puldi abil võiduni!

Laost otsas

Kirjeldus

Pea kodus maha vägevaid titaanide lahinguid! Vali enda sõdalasele kõige parem varustus ja juhi ta puldi abil võiduni! Titaanide relvad ja raudrüüd on vahetatavad. Korraga on võimalik areenil mängida kuni nelja sõdalase figuuriga. Komplekti kuulub kaks sõdalast ja lahinguareen.
Sõdalased on puldiga juhitavad kuni ühe meetri kauguselt.

Komplekti kuuluvad patareid.
Tähelepanu! Patarei võib alla neelamisel põhjustada kahe tunni jooksul sisemisi keemilisi põletusi, mis põhjustavad surma. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 25 x 28 x 9 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648064063

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.