HexBug VEX Robotics Vibupüss 2.0

HexBug VEX Robotics Vibupüss 2.0

23,00 

Vibupüssi on võimalik kokku panna kahel erineval viisil – põnevust jagub tundideks! Komplekt sobib hästi innukale meisterdajale või algajale insenerile.

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku rohkem kui 200 detailist koosnev VEX Robotics Vibupüss 2.0! Ära lase end petta, ehitis on küll väike, kuid selle abil on võimalik pehmeid nooli lennutada pea 13 meetri kaugusele! Kuna vibupüssi on võimalik lahti võtta ja kokku panna kahel erineval viisil, tagab see komplekt põnevust ja kaasahaaravat tegevust tundideks. Komplekt sobib hästi innukale meisterdajale või algajale insenerile.
Valmis kujul on vibupüssi tänu enda disainile mugav vinnastada ja sellega täpselt sihtida. Sobib suurepäraselt õues mängimiseks. Valmis olla, sihtida, tuld! Lennuta enda uue ehitise abil nooled kaugustesse!
Komplekt sisaldab kõiki vajalikke osi, 3 noolt ja detailset vibupüssi kokkupanemise juhendit.
HexBug usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.
Kõik vibupüssi ehitusjupid sobivad kokku teiste VEX IQ komplektide juppidega.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 25 x 23 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648065336

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…