HexBug VEX Robotics Ekskavaator

HexBug VEX Robotics Ekskavaator

34,00 

Pane selle komplekti abil ise kokku üle 370 detailist koosnev ekskavaatori mänguasi, mis on vahvalt realistlik mudel selle päriselulisest analoogist!

Laost otsas

Kirjeldus

Vii enda toas olev pisike ehitusplats uuele tasemele! Pane selle komplekti abil ise kokku üle 370 detailist koosnev ekskavaatori mänguasi, mis on vahvalt realistlik mudel selle päriselulisest analoogist!  Kokku panduna on võimalik ekskavaatori abil kaevata ja väikseid esemeid tõsta, just nagu päris masinaga. Kõiki osasid on võimalik keerata ja liigutada. Lisaks on kaasas ka kaks väikest töömehikese figuuri. Komplekti monteerimine arendab ruumilist mõtlemist ja juhendite järgimise oskust.
Komplekt sisaldab kõiki ekskavaatori ehitamiseks vajalikke detaile ja täpset illustreeritud juhendit.
HexBug usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.
Kõik ekskavaatori ehitusjupid sobivad kokku teiste VEX IQ komplektide juppidega.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 28,9 x 25 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648076080

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.