HexBug VEX Robotics Katapult

HexBug VEX Robotics Katapult

23,00 

HexBug VEX Robotics Katapult. Pane ise kokku rohkem kui 160 detailist koosnev VEX Robotics Katapult, mille abil saad lennutada palle kuni kuue meetri kaugusele!

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku rohkem kui 160 detailist koosnev VEX Robotics Katapult, mille abil saad lennutada palle kuni kuue meetri kaugusele! Komplekt sobib suurepäraselt innukale meisterdajale või algajale insenerile. Katapulti on võimalik lahti võtta kokku panna kahel erineval viisil – nii jätkub nokitsemisrõõmu veelgi kauemaks!
Valmis kujul on katapuldi viskekaugust  ja nurka võimalik reguleerida kasutades masina küljel olevat nuppu. Valmis olla, sihtida, tuld! Lennuta palle enda uue heitemasina abil kaugustesse.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 23 x 25 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648065329

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.