HexBug VEX Robotics Mehaaniline Pallirada

HexBug VEX Robotics Mehaaniline Pallirada

49,00 

Pane ise kokku üle 400 detailist koosnev mehaaniline pallirada! Lisaks pallirajale on võimalik komplekti kuuluvatest osadest valmistada laserrelva või kosmosesüstiku mudel.

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku üle 400 detailist koosnev mehaaniline pallirada! Tegemist on tõeliselt vägeva komplektiga, mis pakub põnevust tundideks. Pallirajal on kolm käppa, mis haaravad aluselt palle ja tõstavad need pallirajale. Pallirajalt veerevad pallid tagasi alusele. Masina saad panna tööle, kui keerad selle küljes olevat kangi. Palliraja monteerimise protsess on tõeliselt kaasahaarav ja põnevust pakkuv. Siis, kui oled pallirajast juba ära tüdinenud, saad selle taas osadeks võtta ja ehitada alternatiivse mudeli! Lisaks pallirajale on võimalik komplekti kuuluvatest osadest valmistada laserrelva või kosmosesüstiku mudel.
Komplekt sisaldab kõiki palliraja ehitamiseks vajalikke detaile, 8 palli ja täpset eestikeelset juhendit.
HEXBUG usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.
Kõik Palliraja ehitusjupid sobivad kokku teiste VEX IQ komplektide juppidega.

Sobib vanusele: 8-16+
Pakendi mõõdud: 32 x 25 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648042047

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.