HexBug VEX Robotics Mini Vibupüss

HexBug VEX Robotics Mini Vibupüss

9,00 

HexBug VEX Robotics Mini Vibupüss. Ära lase end petta, ehitis on küll väike, kuid selle abil on võimalik pehmeid nooli lennutada ligikaudu 9 meetri kaugusele!

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku rohkem kui 50 detailist koosnev VEX Robotics Mini Vibupüss! Ära lase end petta, ehitis on küll väike, kuid selle abil on võimalik pehmeid nooli lennutada ligikaudu 9 meetri kaugusele! Komplekt sobib suurepäraselt innukale meisterdajale või algajale insenerile.
Valmis kujul on vibupüssi tänu selle suurusele mugav käes hoida ja vinnastada. Komplekti kuulub kaks vahusest materjalist noolt, mis on tänu enda pehmele tekstuurile mängimiseks ohutud. Valmis olla, sihtida, tuld! Lennuta nooli enda uue ehitise abil kaugustesse!
Komplekt sisaldab detailset vibupüssi kokkupanemise juhendit.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 19 x 15 x 5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648070590

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.