HexBug VEX Robotics Palliheitja

HexBug VEX Robotics Palliheitja

24,00 

Pane ise kokku tõeliselt vägev palliheitja, mis viib kõik mängud uuele tasemele! Palliheitja abil on võimalik komplekti kuuluvaid plastikust palle saata kuni 6 meetri kaugusele.

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku tõeliselt vägev palliheitja, mis viib kõik mängud uuele tasemele! Palliheitja abil on võimalik komplekti kuuluvaid plastikust palle saata kuni 6 meetri kaugusele. Komplekti kokku panemine nõuab püsivust ja täpset juhendi järgimist, kuid on sellest hoolimata lõbus ja kaasahaarav protsess. Ehitamise käigus on võimalik praktilisel moel õppida palliheitja mehhanismi kohta, arendada enda ruumilist mõtlemist ja tehnilisi oskusi. Ise kokku pandud palliheitja on ideaalseks mänguasjaks seiklushimulisele noorele. Sobib hästi õues mängimiseks.
Komplekt sisaldab kõiki palliheitja ehitamiseks vajalikke detaile, nelja palli ja täpset eestikeelset juhendit.
HEXBUG usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.
Kõik palliheitja ehitusjupid sobivad kokku teiste VEX IQ komplektide juppidega.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 23 x 25 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648045581

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.