HexBug VEX Robotics Pallipillutaja

HexBug VEX Robotics Pallipillutaja

34,00 

HexBug VEX Robotics Pallipillutaja. Ehita 300+ VEX Robotics jupist koosnev Pallipillutaja Ambush Striker ja pea kodus maha vingeid pallilahinguid!

Laost otsas

Kirjeldus

Ehita 300+ VEX Robotics jupist koosnev Pallipillutaja Ambush Striker ja pea kodus maha vingeid pallilahinguid!

See põnev motoriseeritud pallipillutaja sisaldab pöörlevat alusplaati, mis võimaldab sihtmärke kiiresti ja täpselt valida. Pallipillutaja loobib palle rohkem kui 3 meetri kaugusele! Komplekti kuulub 12 palli, mida VEX Robotics pallipillutaja viskab üksteise järel kiirusega 1 pall sekundis.

Toode vajab töötamiseks 3x C (LR14) tüüpi patareisid (ei kuulu komplekti).

VEX Robotics on pühendunud uue põlvkonna inseneride innustamisele, kellele õpetada loodus- ja täppisteadusi praktiliste robootikakomplektide abil. Selle toote abil saab õppida olulisi füüsika põhimõtteid.

Toode vastab CPSIA standarditele.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 25 x 33 x 7 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 807648051940

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…