HexBug VEX Robotics Tagasitõmmatav auto

HexBug VEX Robotics Tagasitõmmatav auto

17,00 

HexBug VEX Robotics Tagasitõmmatav auto. See komplekt annab Sulle võimaluse ehitada ise tagasitõmmatav ralliauto VEX Robotics Single Gear Racer.

Laost otsas

Kirjeldus

Ehita ühekäiguline ralliauto Single Gear Racer üle 180-st VEX Roboticsi jupist! See komplekt annab Sulle võimaluse ehitada ise tagasitõmmatav ralliauto VEX Robotics Single Gear Racer. Single Gear Racer ühekäiguline rallikas annab lisaks kokkupanemise rõõmule võimaluse õppida potentsiaalse ja kineetilise energia töö põhitõdesid. Tõmba HEXBUG’i rallikat tagasi, lase see lahti ja vaata, kuidas auto välkkiirelt edasi kihutab.
HEXBUG usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.

Kõik VEX All Single Gear Racer’i ehitusjupid sobivad kokku haridusliku VEX IQ juppidega. Nõnda saad ehitada oma VEX roboti ja avastada lõputuid võimalusi.

Toode vastab CPSIA standarditele.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 25 x 20 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648045772

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.