HexBug VEX Robotics Tagasitõmmatav auto

HexBug VEX Robotics Tagasitõmmatav auto

17,00 

Laos

Kirjeldus

Ehita ühekäiguline rallikas Single Gear Racer™ üle 180-st VEX® Roboticsi jupist!

  • Sisaldab mitmeid käigukomplekte, kummipaelu ja rattaid
  • Õpetab lastele potentsiaalset ja kineetilist energiat
  • Ühildub haridusliku VEX IQ juppidega
  • Loodus- ja täppisteadustel põhinev komplekt
  • 180+ kokku klõpsatavat juppi

See komplekt võimaldab sul ehitada tagasitõmmatava rallika VEX® Robotics Single Gear Racer™. See ühekäiguline rallikas õpetab sulle, kuidas masinad muudavad potentsiaalse energia kineetiliseks energiaks ning mitmed ülekanded õpetavad kiiruse ja pöördemomendi põhitõdesid. Tõmba HEXBUG®’i rallikat tagasi ja lase lahti. VEX® Robotics Single Gear Racer rallikas sisaldab mitmeid käigukomplekte, kummipaelu, rattaid ja kõiki teisi vajalikke juppe. HEXBUG® usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.

Lapsed saavad rõõmu kogeda, kui ehitavad ise valmis oma kiire robotitest innustatud auto. Auto läheb tööle siis, kui seda tagasi tõmmata ning selle takistushoob tõstab kummipaeltelt tekkivat pinget.

Kõik VEX® All Single Gear Racer™’i ehitusjupid sobivad kokku haridusliku VEX® IQ juppidega. Nõnda saad ehitada oma VEX® roboti ja avastada lõputuid võimalusi.

Toode vastab CPSIA standarditele.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 25 x 20 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648045772 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.