HexBug VEX Robotics Zip Flier lennumasin

HexBug VEX Robotics Zip Flier lennumasin

17,00 

HexBug VEX Robotics Zip Flier lennumasin. Mänguasja on võimalik kokku panna kahel erineval viisil ning seda on komplektis olevat õpetust järgides lihtne teha.

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku rohkem kui 80 detailist koosnev propellereid lennutav Zip Flier Launcher! Mänguasja on võimalik kokku panna kahel erineval viisil ning seda on komplektis olevat õpetust järgides lihtne teha.

VEX Robotics Zip Flier Launcher lennutab propellereid rohkem kui 9 meetri kõrgusele õhku! Propelleri vabastamiseks tõmba nöör-pulka. Et propeller kõrgemale tõuseks, tuleb pulka kiiremini tõmmata.  VEX Robotix Zip Flyerit on võimalik lennutada nii käest kui ka laualt. Pane end ja omi sõpru proovile ning vaata kui kõrgele Sinu propellerid lendavad!

HEXBUG usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 25 x 20 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648045598

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.