HexBug VEX Robotics Tõstuk

HexBug VEX Robotics Tõstuk

34,00 

HexBug VEX Robotics Tõstuk. See põnev masin suudab oma tõstukikahvliga teha nii kühveldamise kui ka tõstmise liigutusi.

Laost otsas

Kirjeldus

Ehita 270-st VEX Roboticsi jupist tõstuk Forklift!

See põnev masin suudab oma tõstukikahvliga teha nii kühveldamise kui ka tõstmise liigutusi. Käsivända abiga saab tõstuk liigutada palle katkematus ringluses – patareisid ei olegi vaja!

Kui ehitis on valmis, siis keera vänta ja vaata kuidas teljed pöörlema ning pallid veerema hakkavad. Vänta võid pöörata kas käsitsi või siis ühendada selle mootoriga, et sellele jõudu juurde anda. Komplekti kuulub 8 palli.

Peale Forklift tõstuki on võimalik ka antud komplekti detailidest kokku panna kas ralliauto või kosmoselaeva, mille jaoks leiate põhjalikud juhendid HexBug kodulehelt.

HEXBUG usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid. VEX Robotics Forklift™ võimaldab kaht erinevat ülesehitust, et lõbu oleks laiemalt! Kõik Hook Shot™’i ehitusjupid sobivad kokku haridusliku VEX IQ juppidega. Nõnda saad ehitada oma VEX roboti ja avastada lõputuid võimalusi.

Toode vastab CPSIA standarditele.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 27 x 30 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

 

Tootekood: 807648042054

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.